jump to search

Naše produkty

Nabízíme dospělým spotřebitelům široký sortiment výrobků, z nichž si mohou vybrat, od tradičních cigaret až po jemně řezaný tabák pro balení nebo plnění vlastních cigaret.

Primární součástí všech tradičních výrobků naší společnosti je samozřejmě tabák a konkrétní charakter, chuť a aroma každého výrobku jsou v převážné míře určovány právě použitým tabákem. Jednotlivé značky cigaret mohou obsahovat více druhů tabáku – směsi vytvořené z různých typů listů pocházejících z mnoha pěstitelských oblastí a z různých sklizní.

Pro vyvážení přírodní chuti tabáku se rovněž přidávají některé ingredience potravinového typu nebo různé příchuti. Některé z používaných příchutí jsou běžně uznávanými potravinami, jako např. cukr, jiné pocházejí z různých bylin nebo koření a jejich esenciálních olejů. Do cigaret se v procesu výroby nepřidává žádný nikotin. Ten vzniká přirozenou cestou ve všech odrůdách tabákových rostlin.

Podporujeme omezení a zákazy určitých ingrediencí, pokud vědecké výzkumy prokázaly, že tyto ingredience buď zvyšují toxikologické působení tabákových výrobků, že posilují farmakologické účinky nikotinu, nebo že motivují nezletilé osoby ke kouření.

max
large
medium
small
mobile